Úvodní strana » O nás

O nás

Jsme společnost, která vznikla prostřednictvím akvizice firmy WH-Pharma s.r.o. a mateřské německé společnosti Aristo Pharma GmbH. Od roku 2009 se specializujeme na ženské zdraví, přičemž naší prioritou je poskytovat kvalitní péči a inovativní produkty. V posledních letech jsme rozšířili naše portfolio o produkty nejen v oblasti gynekologie, ale také v oblasti urologie, endokrinologie a dermatologie.

Děkujeme za zájem o naši společnost.

Děkujeme za zájem o naši společnost.

Naše spolupráce je založena na pevných vztazích a bohatých zkušenostech. Jsme hrdí na to, že jsme si vybudovali pověst spolehlivého partnera v oblasti zdravotnictví.

S námi jste v dobrých rukou...

Aristo Pharma ve světě

Aristo Pharma Group byla založena v roce 2008 a představuje sdružení společností se zaměřením na výrobu a distribuci vyhledávaných účinných látek na trhu. Disponuje čtyřmi výrobními závody v Německu a jedním v Madridu. Vlastní také logistické centrum v Osterweddingen. S přibližně 1 500 zaměstnanci a dvanácti distribučními místy po celé Evropě zajišťuje spolehlivé a cenově dostupné zásobování kvalitními léky. Společnost vyrábí velké množství léků pro zákazníky třetích stran, jiné farmaceutické společnosti. Působí na hlavních evropských trzích, jako je Německo, Španělsko, Itálie, Velká Británie a Polsko. Během posledních let Aristo Pharma Group otevřela pobočky v Rakousku, České republice, Dánsku, Srbsku a Portugalsku. Skupina Aristo Pharma se stálé rozrůstá a v současnosti mám zastoupení ve třinácti zemích. Odtud spravujeme další značky a prodáváme léky pod vlastní značkou.

Pole označená * jsou povinná.